اپیزو یک نرم افزار کوتاه کننده لینک می باشد که شما می توانید از آن برای کسب درآمد از لینکهای دانلود یا هر لینک دیگری استفاده نمایید . در اپیزو نیاز نیست حتما فایلی را آپلود کنید شما می توانید از هر لینکی استفاده کرده و آنرا با اپیزو کوتاه کرده و بین دوستانتان به اشتراک بگذارید.
وقتی شخصی لینک اپیزو ایجاد شده شما را باز کند پس از مشاهده تبلیغ و زدن روی دکمه ردکردن تبلیغ یا لینک مورد نظر به لینک اصلی مورد نظر شما هدایت می شود . زمان انتظار هر کاربر در صفحه اپیزو کمتر از 10 ثانیه بوده و به ازای این 10 ثانیه انتظار و مشاهده تبلیغات بنریست که این مبلغ به حساب شما اضافه می گردد . لازم به ذکرست رد کردن لینک اپیزوی شما توسط خودتان درآمدی ندارد و باید دیگران لینک شما را باز کرده و رد تبلیغ کنند تا درآمد محاسبه گردد .
شما می توانید پس از عضویت از طریق برنامه ،هم در سایت اصلی اپیزو فعالیت کنید و هم در خود برنامه اقدام به کسب درآمد کنید.
در صورتی که بخواهید در سایت اصلی اپیزو فعالیت کنید کافی هست یوزیر نیم و پسورد خود را که از طریق نرم افزار وارد کرده اید را در سایت اصلی وارد کنید.
برای آموزش کسب درآمد به قسمت آموزش نرم افزار مراجعه کنید.
برای دانلود این نرم افزار ارزشمند کلیک کنید.

دوره کامل آموزش درس مدار منطقی کامپیوتر

دانلود گزارش کارآموزی در قطار شهری – مترو

پاورپوینت درباره جایگزینی با متد یا Ajax

اپیزو ,لینک ,درآمد ,افزار ,نرم ,کرده ,نرم افزار ,کسب درآمد ,در سایت ,شما می ,سایت اصلی ,اصلی اپیزو فعالیت

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آریا دکور تبریز دانلود کتاب روانشناسی رشد لورا برک هر دو جلد tubatrayaneh darmanebimariha5 tersdw آموزش برنامه نوسی ronia13 من.ساده مطالب اینترنتی آسیاروید | asiaroid